Miło nam poinformować, że długoletni, bardzo zasłużony i wciąż troszczący się o losy podopiecznych Fundacji, Tadeusz Biernat został kandydatem na Człowieka Roku 2013. Nominację otrzymał za zaangażowanie w projektowanie i budowę Domu Opieki Dożywotniej dla niepełnosprawnych dzieci i dorosłych, który stara się uruchomić nasza Fundacja. Cieszy nas ten fakt niezmiernie.

Aby zagłosować wyślij sms:

SMS pod nr 72355 o treści LUDZIE.5

Głosowanie poprzez SMS jest równoznaczne z zakupem e-wydania „Gazety Krakowskiej”. SMS-y można wysyłać od dziś do 7 lutego br. do godz. 15. Wysyłamy je pod numer 72355 (koszt 2,46 z VAT), w treści wpisując LUDZIE. oraz numer kandydata przyporządkowany według listy alfabetycznej. Szczegółowa instrukcja głosowania i regulamin plebiscytu są dostępne na naszych stronach internetowych.

Wypełnij kupon:

Możesz oddać dowolną liczbę głosów, ale na jednym kuponie można głosować tylko na jednego kandydata.

Kupony należy wysłać pod adres: Redakcja „Gazety Krakowskiej”, al. Pokoju 3, 31–548 Kraków, z dopiskiem na kopercie „Ludzie Roku 2013” do 4 lutego, do godz. 12. Można je przynieść lub wysłać, ale tego dnia kupony muszą być w redakcji. Podanie danych osoby głosującej jest dobrowolne i nie wpływa na ważność głosu.

Dlaczego warto zagłosować?

Tadeusz Biernat za darmo wykonał projekty techniczne Domu Dożywotniej Opieki (architektura, budowlanka, uzbrojenie elektryczne, energetyczne, wodno-kanalizacyjne oraz kosztorysy), zebrał ludzi dobrej woli, załatwił formalności w urzędach a gdy inwestycja wystartowała, został kierownikiem budowy. W każdej chwili do dyspozycji, służący pomocą wszelaką.

Przeczytaj artykuł o Kandydacie: Cichy bohater z Krakowa pomaga niepełnosprawnym